0 532 654 63 12
info@yamanlarpetrol.com
Yamanlar Grup, Yamanlar Petrol markası ile yılların getirdiği tecrübe güvenilirlikle akaryakıt sektöründe en kaliteli ve en güvenilir hizmeti sunmayı ilke edinmiştir.
Yamanlar Petrol 2 adet istasyonu ile perakende satışta güleryüzlü, kaliteli hizmet vermeyi; Shell Ticari Akaryakıtlar distribütörlüğü ile de toptan akaryakıt satışında müşterilerine en kaliteli yakıtı en güvenilir ve en hızlı şekilde tedarik ederek ağır vasıta ve iş makinelerinde maliyetlerini azaltmalarını kendine hedef olarak belirlemiştir.
Yaratıcı ve müşteri odaklı pazarlama araçlarımız ile özel ürün ve iş çözümlerimizi müşterilerimizin hizmetine sunuyoruz. Bayilerimizin potansiyel toptan akaryakıt müşterilerine daha kolay ulaşmaları, onların ihtiyaçlarını anlamaları, farklı sektörlere yönelik bilgilere ulaşabilmeleri için profesyonel destek veriyoruz Deneyimli ve dinamik ticari satış ekibimizle, iş ortaklarımızın satışlarını arttırmalarına ve mevcut müşterilerine en iyi şekilde hizmet vermelerine destek oluyoruz. 

Shell Ticari Akaryakıtlar 

Shell Ticari Yakıtlar olarak dünya genelinde 18’den fazla ülkede, 5.000’den fazla müşterimize inşaat, taşımacılık, madencilik, petrol arama ve üretim ile şehir içi deniz taşımacılığı gibi farklı iş alanlarında taşıma ve endüstriyel tüketime yönelik yakıtlar tedarik ediyoruz. Shell Ticari Yakıtlar olarak çeşitli sektörlere benzin, dizel, fuel oil, kalorifer yakıtı, gazyağı kategorilerinde ürünler temin etmekteyiz.Temel amacımız, toptan akaryakıt müşterilerine yakıt tasarrufu sağlamak için tasarlanan Shell FuelSave Diesel gibi kaliteli ürünler temin ederek, müşterilerimizin maliyetlerini azaltmalarına yardımcı olmak ve çözüm ortağı anlayışıyla hareket etmektir.

Shell & Turcas olarak emniyetli ikmal operasyonlarımız, yaygın ve etkin bayi ağımız, ihtiyaca yönelik çözüm odaklı ve inovatif yaklaşımımız ile kurumsal müşterilerimizin memnuniyetini sürdürülebilir şekilde en üst seviyede tutmak öncelikli hedefimizdir.Bu anlamda çözüm ortağı anlayışıyla kaliteli ürün ve hizmetlerimiz, sunduğumuz öncelikli avantajlardır. Bununla birlikte elbette müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik değer katan aktiviteleri çözüm ortağı anlayışıyla planlamaktayız; teknik destek ve eğitimler, güvenli akaryakıt ikmali, akaryakıt muhafazası konusunda uzman kişilerce bilgilendirme ve yönlendirmeler, yakıt kalite garantisi ve kalite kontrolleri, müşterilerimizin ihtiyacına yönelik benzer özel çözümlerimiz de çeşitli sektörlere yönelik mevcut müşterilerimizde gerçekleştirdiğimiz uygulamalarımızdan bazılarıdır.

Hizmetlerimiz

Yamanlar Petrol olarak müşterilerimize kaliteli ürün, kaliteli hizmet anlayışı ile çözüm olmaktayız…

Merkez
Oğuzhan Mah. Hoca Ahmet Yesevi Cad. No:7 
Ada Plaza Kat:2 D:16 Bucak Burdur
Tel: 0 532 654 63 12
Email: info@yamanlarpetrol.com  

Şube 1

Konak Mah. A. Menderes BulvarıNo: 101 
Çeltikçi Burdur 
Tel: 0 532 654 63 12 
Email: info@yamanlarpetrol.com

Şube 2

Aşağı Gökdere Köyü No: 184
Eğirdir Isparta 
Tel: 0 532 654 63 12 
 Email: info@yamanlarpetrol.com
Kuruluşudur…
Works with AZEXO page builder
© All rights reserved. Theme by AZEXO