0 532 654 63 12
info@yamanlarpetrol.com

Perakende Akaryakıt

Sürekli eğitimin insan hayatı üzerindeki olumlu etkilerini en iyi kavramış şirketlerden biri olarak; yapılan en büyük yatırımın insana yapılan yatırım olacağı ilkesi ile dolum tesislerinden araçlarınızın deposuna kadar giden yolda sizlere hizmet veren tüm personelimizin eğitimlerine ara vermeden devam ediyoruz. 
İstasyonlarımızdaki; İstasyon Yöneticisi, Tanker operatörü, Pompa Görevlisi, Market Personeli, Temizlik görevlisi gibi tüm personelimiz ile koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesi çerçevesinde hizmet kalitemizde kusursuz olmak için çalışmalarımıza sürekli devam edeceğiz. 

Güçlü altyapısı, konusunda uzman ve deneyimli personel kadrosu ile siz değerli müşterilerimizin her türlü akaryakıt siparişlerini yerine getiren Yamanlar Petrol, evlere, işyerlerine, sanayi kuruluşlarına, fabrikalara, jeneratörlerinize temiz, emniyetli, sorunsuz, standartlara uygun ve zamanında yakıt ikmali uygulaması sunmaktadır.

Toptan Akaryakıt

Yamanlar Petrol, toptan akaryakıt konusunda bölgemizin lider firması olup, gerekli izinlere uygun, doğrudan yakıt satışı yapmaktadır. Müşterilerimize yüksek standartta hizmet vermeyi en iyi şekilde müşterilerimize yansıtmayı amaçlamaktayız. 

Hizmet kalitemiz; sadık müşterilerimizin her geçen gün artmasıyla tescillenmiştir. Akaryakıt sektöründe başarının; kaliteli hizmet, zamanında teslimat ve müşteri memnuniyeti olduğu bilinciyle, her zaman ve her yerde kesintisiz enerji kaynağı anlayışıyla, ihtiyacınız olan ürünleri en iyi hizmetle alabileceğinizi taahhüt ediyoruz.

Bu hizmet doğrultusunda, müşterilerimizin ürün ve hizmetleri ile komple bir çözüm ortağı olmanın yanı sıra, müşteri memnuniyetini sağlamak en öncelikli hedeflerimizdendir.  Güçlü altyapısı, konusunda uzman ve deneyimli kadrosu ile müşterilerinin her türlü motorin siparişlerini yerine getiren Yamanlar Petrol, evlere, işyerlerine, sanayi kuruluşlarına ve maden ocaklarına temiz, zamanında, emniyetli, standartlara uygun ikmal uygulamaları sunmaktadır. 

Akaryakıt Nakliye

Evlere ve işyerlerine vermiş oldugumuz servis hizmeti ile;Müşterilerimizin çağrı merkezimize yaptıkları akaryakıt siparişleri (motorin, fuel oil, kalorifer yakıtı) 7/24 yerine getirilir. 

 Evlere, işyerlerine, sanayi kuruluşlarına, maden ocaklarına, okullara, yurtlara, sitelere, hastanelere zamanında, güvenilir ve emniyetli ikmal uygulamaları sunulur. 

Hizmet sonrasında müşteri temsilcilerimiz müşterilerimize ulaşarak başta hijyen olmak üzere verilen hizmetlerimiz hakkında öneri ve fikirlerini almaktadır.Bu uygulamamız ile amaçlanan müşteri memnuniyetini en üst seviyeye taşımaktır.

Madeni Yağlar

Yamanlar Petrol olarak, Shell ve Lukoil marka, madeni yağ toptan ve perakende tedariği konusunda  müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

SHELL TAŞIT TANIMA SİSTEMİ

SHELL Taşıt Tanıma Sistemi’nin internet sitesiyle ofisinizden çıkmadan filonuzu rahatça yönetebilir ve avantajlarından faydalanabilirsiniz.

SHELL TTS SİSTEMİ İLE
– İstasyonda vakit kaybetmeden yakıt ikmali yapabilirsiniz.
– Bütün ödemelerinizi tek bir noktaya toplu olarak yapabilirsiniz. 
– Ayda toplu fatura ile muhasebe ve idari işlemlerinizin iş yükünü azaltabilirsiniz.
– Türkiye geneline yayılmış 1000’e yakın Shell istasyonu Taşıt Tanıma Sistemi ile donatılmıştır.
– Akaryakıt tüketiminizi yönetmenin en verimli ve kolay yoludur. 
– Araçlarınız ile ilgili tüm faaliyetlerinize 7/24 giriş imkânı sağlayan gelişmiş bir online yakıt yönetim platformu sunar. 
– Yakıt harcamalarınızı TTS Online ile kolayca planlayıp yönetebilirsiniz.

Merkez
Oğuzhan Mah. Hoca Ahmet Yesevi Cad. No:7
Ada Plaza Kat:2 D:16 Bucak Burdur 
Tel: 0 532 654 63 12 
Email: info@yamanlarpetrol.com  

Şube 1

Konak Mah. A. Menderes Bulvarı No: 101 
Çeltikçi Burdur 
Tel: 0 532 654 63 12 
Email: info@yamanlarpetrol.com

Şube 2

Aşağı Gökdere Köyü No: 184 
Eğirdir Isparta 
Tel: 0 532 654 63 12 
Email: info@yamanlarpetrol.com
Kuruluşudur…
Works with AZEXO page builder
© All rights reserved. Theme by AZEXO